Worked with Irinoy in September. Thank you very much for the help! Irina is a great professional, very responsible and efficient. It was easy and comfortable to work with her. In the end, everything worked out.
В сентябре работали с Ириной. Огромное ей спасибо оказанную помощь! Ирина большой профессионал, очень ответственная и исполнительная. С ней было работать легко и комфортно. В итоге все получилось.
Reply:
Thank you so much for your review! I greatly appreciate your trust and will do my best to get you to the point when you goals are reached!
Worked with Irinoy in September. Thank you very much for the help! Irina is a great professional, very responsible and efficient. It was easy and comfortable to work with her. In the end, everything worked out. В сентябре работали с Ириной. Огромное ей спасибо оказанную помощь! Ирина большой профессионал, очень ответственная и исполнительная. С ней было работать легко и комфортно. В итоге все получилось.